outlet

Znáte to, něco se už nehodí nebo nemá využití, ale někomu by stále mohlo udělat radost.

MÁTE ZÁJEM?
Napište do komentáře název a číslo vybraného kousku a váš e-mail, a pokud budete 1. v pořadí, je zamluven právě pro vás! Poté ode mě obdržíte e-mail s platebními údaji. Po zaplacení vše zašlu pečivě zabalené českou poštou jako doporučený balík jakmile to bude možné vzhledem k MD, nejpozději do 14 dní. Pokud neuhradíte částku za zamluvené kousky do týdne, budou opět nabídnuty k prodeji. Proto prosím pečlivě zvažte váš zájem, jestli budete chtít zaslat více fotografií či informací, napište mi na info@mamaisonblanche.cz.


POŠTOVNÉ A PŘEPRAVA
Cena poštovného za doporučený dopis u drobností, co se vejdou do obálky je 50 Kč
Cena poštovného za doporučený balík u doplňků a dekorací a více kusů je 110 Kč
Cena poštovného za doporučený balík u větších a křehkých kusů je 150 Kč
Vše mohu dle domluvy zaslat také na Slovensko, cenu poštovného vám napíšu dle váhy balíku a ceníku ČP.

(Vybranou věc je možné získat pouze prostřednictvím komentáře pod tímto příspěvkem, nikoliv e-mailem, a po splnění všech podmínek viz výše. Děkuji za pochopení.)


Děkuji za váš zájem a přeji hodně štěstí při lovení nových pokladů! :-)

Šárka


----------------------------------------------------------------------------------------------------------1. Přídavné sedátko BuggyPod - perfektní stav, téměř nepoužívané
Praktické přídavné sedátko pasující téměř na každý kočárek v perfektním stavu (viz foto) z outdoorové textilie. Polstrované pohodlné sedátko s popruhy na připoutání dítěte, stupátkem na nožičky, a systémem na přichycení. Součástí balení je originální krabice, návod, a roční záruka (dle potřeby zašlu fakturu e-mailem). V neutrální černé barvě se zelenými a stříbrnými detaily, velmi lehké, přenosné, na dvě stisknutí odnímatelné, a navíc skládací na bok kočárku.
• Vhodné od 6 měsíců do hmotnosti 18 kg
• Svorky adaptérů na trubky o průměru 50 mm a 70 mm
• Hmotnost: 3,3 kg
• Šířka v rozestavěném stavu: 41cm
• Šířka ve složeném stavu: 14cm
Je možné dále dokoupit: stříška proti dešti, sluneční stříška a vložka na sednutí.
Více informací ZDE, je možné tady zjistit i seznam kočárků, na které BP pasuje, případně na YouTube naleznete i videa s BP ;-).
Původní cena cca 4400 Kč, nyní 3000 Kč (+ 150 Kč poštovné)
2. Notes Design Letters - nový, nepoužitý, velikost A6
Původní cena cca 180 Kč, nyní 100 Kč
(v případě zaslání pouze tohoto kusu možnost zaslat v bublinkové obálce s poštovným za 50 Kč - bez pojištění a větší vrstvy balení)

3. Náhradní kožený řemínek na hodinky Daniel Wellington 36 mm - nový, nepoužitý, v originálním balení se všemi visačkami v krásné kožené krabičce vhodný i jako dárek, stříbrné kování z nerez oceli, středně hnědá pravá kůže
Původní cena cca 1450 Kč, nyní 800 Kč
(v případě zaslání pouze tohoto kusu možnost zaslat v bublinkové obálce s poštovným za 50 Kč - bez pojištění a větší vrstvy balení)
1 komentář

  1. Dobrý den, měla bych zájem o buggypod (číslo 1) jestli je to ještě aktuální.Dekuji a přeji hezký večer pavlina.fiserova@gmail.com

    OdpovědětVymazat

Díky za každý Váš komentář a zastavení se na MMB, těším se na vás! Šárka.